בשר פרימיום


לראשונה - מוצרי בשר "אל גאוצ'ו" ברשתות השיווקאל גאוצ'ו מביאה בשורה מהפכנית לשוק הבשר ומכניסה לראשונה סדרת מוצרי בשר פרימיום לרשתות השיווק, תחת המותג "אל גאוצ'ו".
 
רשת מסעדות הגריל הדרום אמריקאי "אל גאוצ'ו", הנתפסת בעיני הישראלים כמסעדת הבשר המובילה בארץ (על פי מכון AGENDA, אוגוסט 2010*), מביאה בשורה מהפכנית לשוק הבשר בישראל ומשיקה סדרת מוצרי בשר פרימיום תחת השם "אל גאוצ'ו", אשר תשווק במקפיאי רשתות השיווק ובסופרמרקטים בכל רחבי הארץ.
תהליך פיתוח הסדרה נמשך כשנה והושקעו בו למעלה מ 2 מליון ₪.כמומחית לבשר ובעלת ניסיון של כ-28 שנה בתחום, זיהתה אל גאוצ'ו את הפוטנציאל והיכולת שברשותה, ופיתחה בשיתוף עם קבוצת נטו סידרה חדשה הכוללת מוצרי בשר פרימיום.

סדרת המוצרים החדשה כוללת 5 מוצרים ייחודיים מ-100% בשר משובח, המספקים את חווית הגריל הדרום אמריקאי בכללותה, על הבשרים האיכותיים והמשובחים ושיטות החיתוך והיישון הדרום אמריקאיות היישר למטבח הישראלי, כך שכל אחד יוכל לקבל בביתו את רמת האיכות הגבוהה המוגשת במסעדות. הבשר מגיע מארגנטינה לאחר תהליך של קצבות מקצועי, תהליך יישון קפדני השומר על איכותו וטעמו המשובח של הבשר וללא תוספות כלשהן פרט לתיבול.

מוצרי סדרת "אל גאוצ'ו" החדשה ברשתות:
  1. קציצות אל גאוצ'ו (400 גרם) - מכיל 11 קציצות עסיסיות מצוינות לבישול או לטיגון בקדירה וגם לצלייה על הגריל. מחיר מומלץ – 23.90-24.90 ₪ ליח'.
  2. המבורגר אל גאוצ'ו (300 גרם) - מכיל 2 המבורגרים עבים במשקל 150 גרם, כמו במסעדות ההמבורגר המובחרות. לצלייה במידת צלייה - מדיום וול, על הגריל או במחבת. מחיר מומלץ 20.99-21.9 ₪ ליח'.
  3. קבבונים אל גאוצ'ו (400 גרם) - מכיל 9 אצבעות בקר טחון לצלייה על הגריל או על מחבת. מחיר מומלץ - 23.90-24.90 ₪ ליח'.
  4. צ'וריסוס אל גאוצ'ו (400 גרם) - מכיל 3 יחידות של נקניקיות דרום אמריקאיות אוטנטיות המצוינת לצלייה על הגריל, מחבת או בתנור. מחיר מומלץ – 23.90-24.90 ₪ ליח'.
  5. סטייק אנטריקוט אל גאוצ'ו - נתח בשר מיושן בעל מנעד טעמים רחב. בכל אריזה יח' סטייק אחת, הנמכרת לפי שקילה במשקל משוערך של בין 250 - 300 גרם. מחיר מומלץ – לפי שקילה.
 

סדרת "אל גאוצ'ו" החדשה היא תולדה של מומחיות רבת שנים ואהבה גדולה לבשר ארגנטינאי טוב ומשובח. מומחיות זו הביאה אותנו לתובנה וזיהוי נישה בשוק הבשר שהייתה חסרה לצרכן ברשתות: בשר פרימיום בנגישות גבוהה שישווק במקפיאי רשתות השיווק. המותג "אל גאוצ'ו" יספק לצרכן את אותה איכות הבשר שהוא זוכה לאכול במסעדה לשימוש בביתו, באותה מידת הנאה ואיכות, ובמחיר אטרקטיבי של תוספת שקלים בודדים בלבד לעומת המוצרים הנמכרים כיום ברשתות.


מידע לרגישים לגלוטן

למתכונים עם מוצרי בשר הפרימיום של אל גאוצ'ו, לחצו כאן

* את מוצרי בשר הפרימיום של אל גאוצ'ו ניתן להשיג בכל רשתות השיווק, מלבד רשת חצי חינם.
 

הוסף תגובה :
נושא
תוכן
שם הכותב
דוא"ל