הבולסת חוקרת: מה לי ולבריתות?

חברה טובה שלי ושל יעל ילדה לפני מספר ימים בת.

שלשום בשעות הערב נקראנו בבהילות לביתה וכמובן שהתייצבנו מיד, בכל זאת לא כל יום זוכים לראות תינוקת כל כך מתוקה. רוית המתינה לנו בסלון, ואחרי שנתנה לנו מעט להתלהב מהתינוקת פנתה אלינו בטון סמכותי על גבול הצבאי ואמרה לנו "אני שולחת אתכם למשימה סודית בעורף האויב, עליכם מוטלת המשימה למצוא מסעדה לבריתה." בחיי שהרגשתי שעוד שנייה היא מוציאה לוח וטוש מחיק ומתחילה לשרטט לנו.

רוית המשיכה ואמרה "כמו בכל משימה, גם למשימה הנוכחית יש שלושה סעיפים חשובים:
  1. כמו שאתם יודעים, משפחתי ברובה דתית וחרדית ולכן, אתם מתבקשים למצוא מסעדה כשרה לאירוע.
  2. אתם חייבים למצוא מסעדה בשרית, כי משפחתי היא אחת ממשפחות הקרניבורים הידועה במזרח התיכון.
  3. הבשר חייב להיות טעים והמסעדה צריכה להיות מספיק גדולה מכיוון שצפויים להגיע כ-100 חוגגים."

יעל ואני החלפנו מבטים ולא ממש הבנו איך נקלענו לתדריך צבאי שכזה. לפני שהספקנו להגיב רוית אמרה בטון פיקודי "האם זה ברור?" ואני מיד פלטתי בתגובה "כן המפקדת!". באותו רגע חששתי שרוית עומדת לשלוח אותנו לאפסנאות לחתום על מדים ונשק, למזלי זה לא קרה. שאלתי את רוית "כמה זמן יש לנו לביצוע המשימה?" והיא ענתה: "48 שעות!".

לאחר חיפושים נרחבים ברשת האינטרנט, בירורים עם חברים ולא מעט טלפונים החלטנו לנסוע למסעדת אל גאוצ'ו ברמת גן. המסעדה שוכנת על קו התפר בין רמת גן לבני ברק והיא כשרה למהדרין. כבר הצלחנו לסמן "וי" על ההנחיה הראשונה שקיבלנו. בנינו לעצמנו תוכנית פעולה, החלטנו שאני אבדוק את הבשר ויעל תבדוק את הדגים. סיכמנו שבזמן הארוחה נשוחח עם מנהלת המסעדה ונוודא איתה שהמסעדה עונה על כל הדרישות של רוית.

אירוע באל גאוצ'ו רמת גן


נכנסו למסעדה ומייד חייכנו, המקום נראה גדול מספיק והבנו שעכשיו רק האוכל מפריד בינינו לבין הכרזה על סיום המשימה בכבוד. המסעדה מרווחת והעיצוב הארגנטינאי שלה עושה חשק לתפוס שולחן ולהתחיל לאכול. התאים בצידי המסעדה מאפשרים ישיבה בצורה אינטימית גם כאשר מדובר באירוע. ואז ריח הבשר התחיל להגיע לאפי והבנתי שבקרוב נוכל לדווח לרוית שהיא יכולה להדפיס את ההזמנות.

את פנינו המחייכות קיבלה בחיוך עוד יותר גדול דניאלה, שעם המבטא הדרום אמריקאי המדליק שלה בישרה לנו שהיא תהיה המלצרית שלנו. התיישבנו ומיד היא הגישה לנו מן משקה אדמדם וסיפרה לנו שהוא מכיל יין אדום, תפוזים, רום וציפורן. יעל מאוד התלהבה מהמשקה ולפני שהספקתי לטעום היא שתתה גם את שלי. לפי המלצתה של דניאלה הזמנתי את הסלצ'יצ'ה, נקניקייה ארגנטינאית פיקנטית טעימה ביותר. סטייק הפילה היה רך וטעים כמו תמיד וכבר לאחר ביס אחד ידעתי שרוית תעניק לנו צל"ש אל גאוצ'ו אחרי הבריתה. יעל בדקה את התפריט הצמחוני ומאוד אהבה את אמפנדת הפטריות. דג הסלמון היה טעים לה כמו במסעדות האחרות של הרשת והיא פסקה בנחרצות "אם יש במשפחתה של רוית צמחוניים, הם יודו לי על הבחירה!"

בזמן שאכלנו, או יותר נכון להגיד טרפנו את האוכל בהנאה, הגיעה לשולחננו עוד בחורה מקסימה וחייכנית. היא הציגה את עצמה כליז, מנהלת המסעדה. סיפרתי לה על המשימה שבגינה הגענו למסעדה ושאלתי האם אוכל לשאול אותה כמה שאלות. היא כמובן נאותה לכך בחיוך נבוך. אמרתי לה שאני ויעל לא מראיינים כמו מיקי ויעקב, אבל אנחנו נחמדים לפחות כמוהם.

שאלתי את ליז האם יצא לה לערוך אירועים במסעדה? ליז אמרה לי שכמובן "כל הזמן נערכים במקום אירועים: ימי הולדת, בריתות, בר מצוות ועוד." יעל מיד קפצה ושאלה "האם אםפשר לערוך במסעדה גם אירועים גדולים?". ליז ענתה בחיוך "בוודאי, רק בשבוע האחרון נערכה במקום בריתה. בת של אישיות פוליטית מאוד בכירה ומפורסמת ילדה והמשפחה בחרה בנו לערוך עבורם את האירוע. המקום היה מלא במאבטחים ולא מעט אנשים שהכרתי רק מצפייה בחדשות. ללא ספק זו הייתה חוויה שלא אשכח עוד הרבה זמן , וגם החוגגים מאוד נהנו".

כששאלתי את ליז האם המקום ניתן לארח במקום כ-100 חוגגים, היא הסבירה שבמסעדה נכנסים 70-80 אנשים, ובנוסף, יש גם חדר פרטי שבו ניתן לארח עוד 50-60 חוגגים, כך שהמקום ללא ספק יספיק לאירוע שלנו.

כשהדגשנו שנושא הכשרות במקום חשבו לרווית מאד, לקחה אותי ליז להכיר את הגריל-מן ואמרה "המסעדה כשרה למהדרין, כמו שאתה רואה הקהל כאן מאוד מגוון, ודתיים וחרדים רבים פוקדים את המסעדה".

לחגוג אירוע במסעדות אל גאוצ'ו


הודיתי לליז על השירות הנפלא שלה ושל דניאלה ואמרתי "עוד שעה תקבלי שיחת טלפון מרוית, היא תבצע הזמנה לבריתה. ראי את הנושא כסגור, רק תקבעו ביניכן תאריך".

כשראיתי את הגריל-מן מניח עוד נתח אנטריקוט על הגריל שכחתי שכבר אכלתי. כמה שהייתי שבע הייתי מסוגל באותו רגע לנעוץ את שיניי בעוד נתח עסיסי של אנטריקוט או סינטה. יעל שראתה את עיניי מתגלגלות למראה הבשר גררה אותי חזרה לשולחן וביקשה ממני להזמין קינוח. נאלצתי להסתפק בוופל בלגי עם חלבה, וזה בהחלט השכיח ממני את הבשר, לפחות לכמה דקות. התנחמתי בכך שעוד מספר ימים אחזור לבריתה במסעדה, בתנאי שרוית תזמין אותנו כמובן...


לפרטים על אירועים במסעדות אל גאוצ'ו - לחצו כאן


הוסף תגובה :
נושא
תוכן
שם הכותב
דוא"ל