הבולסת חוקרת: קייטרינג לאירועים
אני לא יודע מה איתכם, אבל כשאני חוגג אירוע מכל סוג שהוא, אני חייב שיהיה בו בשר וכמה שיותר. אירוע חלבי בשבילי הוא לא אירוע ואם אני נקלע לאירוע שכזה אני ממש סובל. יצא לי להיות באירועים כאלה ואחריהם הדבר הראשון שעשיתי זה הלכתי למסעדה לאכול בשר.

כל חובבי הכדורגל בוודאי יודעים שגמר ליגת האלופות מתקרב ומתרגשים מכך. בדיוק עוד חודש, ב-28.05.2011 יעלו שתי הקבוצות הטובות ביבשת אירופה לאחד האצטדיונים המרשימים בעולם, אצטדיון וומבלי למשחק שיכתיר את אלופות אירופה לשנת 2011. וככל הנראה זה הולך להיות גמר משובח שיפגיש את שתי הקבוצות הטובות בעולם, ברצלונה ומנצ'סטר יונייטד.

בשבילי ובשביל חברי הטוב שחף מדובר על אירוע גדול. כל שנה בגמר ליגת האלופות אנחנו מרימים הפקה אצלו על הדשא במושב, שכמובן כוללת מקרן ומסך ענק, חברים רבים וכמויות אדירות של בשר מכל המינים והסוגים, סטייק, אנטריקוט, צוריסוס ועוד.

קייטרינג אל גאוצ'ו

השנה, בעקבות המשחק הגדול, החלטנו גם אנחנו ללכת בגדול. הפעם חשבנו יחד והגענו למסקנה שעל מנת שגם אנחנו וגם כל האורחים ייהנו, נזמין שירותי קייטרינג. כמובן שלא הייתה שום התלבטות בנוגע לקייטרינג, שנינו חובבי בשר ולכן לרגע לא עלתה אפילו המחשבה על קייטרינג חלבי.

החלטנו לבדוק קצת שירותי קייטרינג, עשינו סקר שוק והשוואות. בחנו מספר חברות שעושות קייטרינג לאירועים, אבל בסופו של דבר החלטנו ללכת על המומחים בבשר. לכבוד האירוע החשוב והגדול (לפחות מבחינתנו) הזמנו את שירותי הקייטרינג של אל גאוצ'ו.

אנחנו כל כך אוהבים את מסעדות אל גאוצ'ו ואת הבשר המוגש בהן ולכן באירוע שאנחנו עורכים רצינו ליהנות כמו שצריך והיה חשוב לנו שגם האורחים והחברים שלנו יצאו מרוצים. שירותי הקייטרינג של אל גאוצ'ו ידאגו להכל, לבשר על כל מיניו וסוגיו, מנקניקיות צוריסוס, דרך כנפי עוף, המשך בסטייקים של אנטריקוט, סינטה ופילה וכלה כמובן בכל התוספות והקינוחים.

קייטרינג אל גאוצ'ו

קייטרינג לאירועים מסוג זה נותן יתרון גדול ביותר למארחים. בכל השנים בעבר שאירחנו, היינו צריכים לדאוג לכל ההכנות, לאוכל, לשתייה, לתוספות, לקינוחים וכמובן שבשעת המשחק אנחנו היינו אלה שנמצאו ליד הגריל והיו צריכים לחלק את תשומת ליבם בין נתחי הבשר שנחים להם בשלווה על האש לבין השחקנים שרודפים אחרי הכדור.

הפעם נוכל להיות מרוכזים בכל מאת האחוזים במשחק ובחברים שלנו, וכמובן גם באוכל. זה אמנם ידוע שמי שעומד ליד הגריל זוכה לאכול הכי הרבה, אבל הוא בעיקר טועם ולא אוכל ממש בנחת. בזכות שירותי הקייטרינג של אל גאוצ'ו נוכל לשבת עם כולם (או לעמוד, בגלל המתח מהמשחק או כדי שיהיה יותר מקום לבשר) וליהנות מהמשחק, מהחברה ומהאוכל והבשר המשובח.

לא אגלה לכם בעד מי אני במשחק, רק ארמוז לכם שלא מדובר בקבוצה אנגלית :) מה שכן אני יכול לגלות לכם, זה בעד מי אני בבשר. אני בעד סטייקים של אנטריקוט ופילה בעיקר, כמה שיותר עסיסיים וטעימים, או בקיצור בעד סטייקים של אל גאוצ'ו.

הוסף תגובה :
נושא
תוכן
שם הכותב
דוא"ל