הבולסת חוקרת: בשר ביום ירושלים
יום ירושלים הוא יום חג לאומי בישראל, שנקבע לציון איחודה של ירושלים, בירת ישראל. ואיך חוגגים את יום ירושלים, אם לא בירושלים עצמה? וכמו שאתם כבר יודעים ומכירים אותי, יום חג בשבילי ובשביל חבריי הוא יום שנחגג עם הרבה בשר

אז השנה החלטנו שמזמן לא בילינו בבירת ישראל והחלטנו לנצל את יום ירושלים ולנסוע לטייל בעיר. במסגרת הטיול שלנו נבקר כמובן במקומות האהובים על כל ישראלי, הכותל, מוזיאון ישראל והכנסת. ובנוסף, חיפשנו מסעדה בשרית כשרה וכמובן שללא היסוס החלטנו על מסעדת אל גאוצ'ו בירושלים כמסעדה שתספק לנו את מנת הבשר לה אנו זקוקים.

ישנן הרבה מסעדות בשר והרבה מסעדות כשרות, אבל מסעדה בשרית כשרה וטובה, שבה יש בשר איכותי וטעים, זאת כמובן רק אל גאוצ'ו ולכן לא היו לנו כלל ספקות. לאכול סטייק אנטריקוט, אסאדו או כל סוג בשר אחר, צריך לאכול רק במסעדה בשרית שזאת ההתמחות שלה. אנחנו אוהבים בשר, אבל חשובה לנו מאוד האיכות שלו ולא בכל מסעדה בשרית מגישים בשר איכותי לצערנו. ויותר מזה, בשר במסעדות כשרות במקרים רבים הוא לא מספיק איכותי ולא מספיק טעים. לכן החלטנו לא לוותר על המקום המוכר והטוב כל כך, רשת מסעדות הבשר של אל גאוצ'ו.

אל גאוצ'ו ירושלים - הבולסת חוקרת
(ירושלים של זהב ושל אנטריקוט ואסאדו)

אחרי שבחרנו במסעדה בשרית כשרה בירושלים ואחרי שסגרנו את עניין ארוחת הצהריים הבשרית שלנו בירושלים ישבנו וחשבנו למה לא לצאת לטיול כבר יום לפני. וכמובן שחובבי טיולים שכמותנו לא יתנגדו לכך ולכן החלטנו שכבר בצהריים שיקדמו ליום ירושלים נצא לטיול בשטח ונלון לילה באוהלים. זאת חוויה שכל אחד צריך לחוות פעם בתקופה, לצאת לשטח עם חברים טובים, ליהנות מהשקט והאוויר הנעים, אין יותר טוב מזה.

ואם טיול שטח, אז איך אפשר בלי בשר על האש? גם כאן לא באמת היה דיון, הייתה ישר הסכמה. עכשיו נשאר רק לקנות בשר משובח לפני היציאה לטיול, אני מאמין שנלך בעיקר על נתחי אנטריקוט, סינטה וקצת נקניקיות צוריסוס. אחד החברים הבטיח להביא גם בשר אסאדו משובח ואנחנו בהחלט סומכים עליו בעניין זה, אז נראה לי שאנחנו לחלוטין מסודרים. בשטח כבר נחליט מי הפעם יהיה אחראי על האש ועל צליית הבשר.

בשורה התחתונה אנחנו כבר סגורים לחלוטין לגבי החגיגות של יום ירושלים. נתחיל אותן יום לפני בטיול שטח, עם הרבה בשר איכותי על האש. נמשיך את החגיגות בטיול בעיר הבירה ונסיים אותן כמו שצריך בארוחת צהריים במסעדה בשרית כשרה, מסעדת אל גאוצ'ו, עם המון נתחים של סטייק אנטריקוט ובשר אסאדו משובח. 
 
הוסף תגובה :
נושא
תוכן
שם הכותב
דוא"ל