הבולסת חוקרת: קופה אמריקה ובשר
כמו שבוודאי כל חובב ספורט וכל אוהד כדורגל יודע לפני מספר ימים החל טורניר הכדורגל הקופה אמריקה בארגנטינה. הטורניר הוא למעשה אליפות דרום אמריקה בכדורגל ובו משתתפים כל אריות הכדורגל מהיבשת. הכדורגל הדרום אמריקאי נחשב לכדורגל היפה ביותר לעין, מדובר על כדורגל תוסס, קצבי, עם הרבה שערים והמון רגש ומתח. וכדורגל כזה תמיד חייבים לראות בליווי המון בשר על האש.

לצערנו הרב בגלל הפרשי השעות בין ישראל לארגנטינה מרבית המשחקים מתקיימים בשעות הלילה הקטנות. אצלנו בין החברים יש מסורת, כל טורניר כדורגל גדול, מונדיאל, קופה אמריקה, ליגת האלופות וכדומה, כולנו נפגשים, צופים במשחקים יחד ונהנים מכמויות בשר בלתי נגמרות. כל אוהד כדורגל יודע שיש קשר ישיר וחזק בין סטייק אנטריקוט למשחק הכדורגל, את הקשר אמנם קשה להסביר, אבל תאמינו לי שהוא קיים.

גם בקופה אמריקה הנוכחי איננו שוברים את המסורת. את חלק מהמשחקים ובעיקר את משחק הגמר אנחנו נראה על גבי מסך ענק באחת ממסעדות הבשר של רשת אל גאוצ'ו. כי כמו שכולם יודעים כדורגל טוב, מסעדה בשרית משובחת, סטייק אנטריקוט, בשר אסאדו, בליווי קצת יין איכותי או בירה הולכים מצוין יחד.

קופה אמריקה אל גאוצ'ו
(קופה אמריקה. זה כדורגל!)

את המשחקים שמשודרים בשעות הלילה המאוחרות או שעות הבוקר המוקדמות נראה באמצעות מקרן, כל פעם אצל חבר אחר בגינה. כמובן שגם הצפייה במשחקים הללו תלווה בבשר משובח על האש. התארגנו בינינו וקנינו כמויות גדולות של בשר איכותי, בעיקר רכשנו ממוצרי בשר הפרימיום של אל גאוצ'ו, המבורגר, צוריסוס וסטייק אנטריקוט אל גאוצ'ו. בנוסף לא נוותר על בשר אסאדו שתמיד הולך טוב עם צפייה במשחקי כדורגל משובחים.

בוודאי עוברות לכם בראש כל מיני מחשבות ותהיות. בטח אתם שואלים את עצמכם כיצד נתמודד עם כל הבשר הזה בשעות הקטנות של הלילה? התשובה לכך פשוטה מאוד, אנחנו כבר רגילים לזה ובינינו, אין דבר טוב יותר מסטייק אנטריקוט עסיסי בשעה 3 לפנות בוקר. סביר להניח שאתם גם דואגים לנו ותוהים איך נסתדר בבוקר לאחר כל ליל משחקים. התשובה לכך היא יותר מורכבת, זה יהיה בעייתי ובוודאי יהיו ימים שנודיע לבוסים שלנו על חופשת מחלה (עכשיו כל אלה שטוענים שכדורגל זאת מחלה מקבלים לכך את האישור הסופי).

בשורה התחתונה אנחנו, כמו כל אוהד כדורגל ממוצע, לא יכולים לוותר על התענוג הזה שנקרא קופה אמריקה. וכשצופים בכל הנבחרות והשחקנים הדרום אמריקאיים האלה מלהטטים עם הכדור, אי אפשר שלא לאכול סטייק אנטריקוט או בשר אסאדו ולהתענג במקביל על שני הדברים.

אל גאוצ'ו בשר
(אין כמו בשר משובח לצפייה בקופה אמריקה)

את משחק הגמר אנחנו נראה באחת ממסעדות רשת אל גאוצ'ו. שמועה שגונבה לאוזנינו מספרת על כך שבאחת ממסעדות הרשת תתקיים הופעה של ז'ילברטו ז'יל ומיד לאחריה יוקרן על גבי מסך ענק משחק הגמר של הקופה אמריקה. כמובן שכל הערב הזה ילווה במטעמי הבשר של אל גאוצ'ו ואנחנו נאכל המון בשר בלי לחשוב על ענייני משקל. יש סיכוי סביר שבערב הזה אשבור את השיא בכמויות של הבשר שאוכל ואני כמובן מתכוון לכמויות של סטייק אנטריקוט ובשר אסאדו.

עכשיו רק צריך לקוות ולהתפלל שיהיה גמר משובח לקופה אמריקה. אם הגמר יהיה בין ברזיל לארגנטינה זאת תהיה חוויה אדירה. לא אוכל לספר לכם בעד מי אני, בעיקר בגלל שמשפחתה הברזילאית של יעל לא תאהב לשמוע את זה. לפחות בעניין הבשר הם באותו ראש כמוני, גם אצלם אני תמיד זוכה לקבל נתח של סטייק אנטריקוט עסיסי בדיוק כמו שאני אוהב.
 
 
הוסף תגובה :
נושא
תוכן
שם הכותב
דוא"ל