הבולסת חוקרת: מסע מלך הגאוצ'וס
כולנו מכירים מסעות גדולים ברחבי העולם, גם כאלה שיוצאים מישראל. אבל מסע גדול ומושקע בארץ, על זה עוד לא שמענו, זה לא היה קיים – עד עכשיו. בעוד מספר ימים ייצא לדרך המסע הגדול של אל גאוצ'ו – "מלך הגאוצ'וס". זהו מסע חוויתי ושונה מכל מה שהכרתם עד כה, מסע מאתגר ברחבי הגליל בעקבות הגאוצ'וס הארגנטינאים.

הסוסים של מסע מלך הגאוצ'וס - אל גאוצ'ו
צילום: מורן טולדו 

המשתתפים במסע ייכנסו לנעליו של הבוקר הארגנטינאי למשך שלושה ימים. הם יתנסו בשליטה על עדרי בקר, ירכבו על סוס אישי צמוד, יזכו לראות את נופיו המרהיבים של הגליל, יחוו חוויות יוצאות דופן, ילונו בשטח, ובעיקר ילמדו את סוד טעמו של הבשר הארגנטינאי.

במהלך המסע יועברו סדנאות בשר בשטח, על ידי השף של אל גאוצ'ו – ניקי גרנר. משתתפי המסע יכירו את אופן בחירת נתחי הבקר, ילמדו על שיטות תיבול שונות ומגוונות, ויחוו את הצלייה הייחודית של השף, העטופה בניחוחות וטעמים עסיסיים.

עכשיו תגידו אתם, האם יכול להיות טוב יותר? מסע באחד מחבלי הארץ היפים ביותר, נופים מושלמים, מזג אוויר נהדר, חוויות שטח ייחודיות, ובעיקר בשר... והרבה בשר. למי שלא מכיר, סדנאות הבשר של אל גאוצ'ו הן סדנאות מיוחדות ומושקעות במיוחד. עכשיו תחשבו על סדנת בשר בשטח – בדיוק כמו במרחבים הפתוחים של ארגנטינה...

צילום: מורן טולדו

זה התחיל עם יום המיונים, שמי שזכה להיות בו יודע שהיה מושקע וטעים. ביום המיונים הגיעו גברים ונשים מכל רחבי הארץ, התגבשו, טיפלו בסוסים, ביצעו משימות מגוונות ובעיקר טיפלו בבשר ואכלו ממנו לא מעט. אבל שוב, זה היה רק הספתח, העיקר הוא המסע וזה הולך להיות באמת משהו מיוחד.

חובבי טיולים ובשר מנסים להתקבל למסעות דומים בכל רחבי העולם ומוכנים לשלם על מסעות כאלה הרבה מאוד. אבל מסע שלם, בארץ, שכולו במימון של רשת אל גאוצ'ו, זאת כבר חוויה אחרת לגמרי. שלושה ימים בשטח ובמרחבים הפתוחים של צפון הארץ, על גבי סוסים, באוויר הנהדר של הצפון, צריך יותר מזה? בוודאי שצריך, הרבה בשר.

הבשר ביום המיונים למסע מלך הגאוצ'וס - אל גאוצ'ו
צילום: מורן טולדו 

אז משתתפי המסע ייהנו משלושה ימים מלאים בבשר משובח וטוב. גם ילמדו עליו לא מעט (בסדנאות הבשר) ובזכות זה הם יחזרו כמומחי בשר מהמסע. אבל בעיקר יזכו לאכול ממנו, בכמויות, מכל סוגיו ומיניו – אנטריקוט, סינטה, בשר אסאדו ועוד הרבה סוגים וטעמים שרק אוהבי בשר אמיתיים ידעו ליהנות מהם באמת.

לנו רק נותר לאחל למשתתפים במסע "מלך הגאוצ'וס" שייהנו מהחוויה הזאת כמה שיותר, מכיוון שזאת בהחלט הולכת להיות חוויה של פעם בחיים. והבשר המשובח רק ישלים ויעצים את החוויה ויהפוך אותה לחוויה שעוברים גאוצ'וס אמיתיים. נתראה בעוד מספר ימים במסע, ואחריו כמובן עם הסיפורים והתמונות...
 

 
הוסף תגובה :
נושא
תוכן
שם הכותב
דוא"ל